Property Sale
Sale
$650,000
Sq Ft2,003DeedBook 19068, Page 992Recorded6/15/2022
Year Built: 1984
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,605 | +5.2% |
| 2024 | $7,229 | +9.4% |
| 2023 | $6,606 | +0.4% |
| 2022 | $6,577 | +11.9% |
Year Built: 1984
1098 Verdant Road
Residential
346 Barcelona Drive
Residential
100 Ridge Drive
Residential
1123 Kenton Drive
Residential
946 Millstone Court
Residential