Property Sale
Sale
$385,000
From:
To:
Sq Ft2,477DeedBook 16684, Page 707Recorded3/15/2017
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1992
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,792 | +5.2% |
| 2024 | $8,357 | +10.6% |
| 2023 | $7,558 | +0.4% |
| 2022 | $7,524 | +4.5% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1992
895 Molde Court
Residential
872 Molde Court
Residential
1023 Sheila Drive
Residential
947 Millstone Court
Residential
889 Derry Drive
Residential