Property Sale
Sale
$335,000
DeedBook 12145, Page 218
Year Built: 1978
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,971 | +5.2% |
| 2024 | $7,577 | +15.6% |
| 2023 | $6,556 | +0.4% |
| 2022 | $6,527 | +4.5% |
Year Built: 1978
789 Congress Street
Residential
798 Michigan Avenue
Residential
901 Tanglewood Road
Residential
920 Egret Drive
Residential
1721 Mohawk Drive
Residential