Property Sale
Sale
$350,000
From:
To:
Sq Ft2,692DeedBook 16869, Page 1572Recorded9/14/2017
From:
To:
Year Built: 1979
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,455 | +5.2% |
| 2024 | $8,037 | +1.4% |
| 2023 | $7,928 | +0.4% |
| 2022 | $7,894 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1979
305 Glendale Drive
Residential
206 Woodberry Drive
Residential
518 Sleepy Hollow Road
Residential
27 North Tunesbrook Drive
Residential
904 Goose Creek Road
Residential