Property Sale
Sale
$142,000
DeedBook 5060, Page 665
Year Built: 1992
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,697 | +5.2% |
| 2024 | $9,218 | +15.8% |
| 2023 | $7,958 | +0.4% |
| 2022 | $7,923 | +4.5% |
Year Built: 1992
1054 Sheila Drive
Residential
892 Molde Court
Residential
888 Molde Court
Residential
128 Contempo Drive
Residential
129 Shenandoah Blvd
Residential