Property Sale
Sale
$166,000
DeedBook 5132, Page 970
Year Built: 1992
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,914 | +5.2% |
| 2024 | $7,523 | +6.2% |
| 2023 | $7,084 | +0.4% |
| 2022 | $7,053 | +4.5% |
Year Built: 1992
950 Yellowbank Road
Residential
294 Flaam Street
Residential
1079 Lake Placid Drive
Residential
959 Yellowbank Road
Residential
1070 Lake Placid Drive
Residential