Property Sale
Sale
$300,000
From:
To:
Sq Ft2,976DeedBook 16732, Page 215Recorded5/10/2017
From:
To:
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,473 | +5.2% |
| 2024 | $9,955 | -1.6% |
| 2023 | $10,115 | +0.4% |
| 2022 | $10,071 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1960
726 Arrow Drive
Residential
772 Vaughn Avenue
Residential
1061 York Court
Residential
734 Viscount Drive
Residential
1302 Bryant Avenue
Residential