Property Sale
Sale
$170,000
Sq Ft1,162DeedBook 18788, Page 263Recorded11/22/2021
Year Built: 1961
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,165 | +5.2% |
| 2024 | $3,959 | -4.9% |
| 2023 | $4,161 | +0.4% |
| 2022 | $4,143 | +4.5% |
Year Built: 1961
939 Meredith Drive
Residential
1226 Audubon Drive
Residential
1222 Tyler Drive
Residential
874 Salem Drive
Residential
1238 Brandywine Drive
Residential