Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1963
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,857 | +5.2% |
| 2024 | $4,617 | +5.8% |
| 2023 | $4,364 | +0.4% |
| 2022 | $4,345 | +4.5% |
Year Built: 1963
971 Hazelwood Road
Residential
964 Hazelwood Road
Residential
1175 Cattus Island Blvd
Residential
1163 Cattus Island Blvd
Residential
936 Gloucester Drive
Residential