Property Sale
Sale
$100,000
DeedBook 10645, Page 300
Year Built: 1961
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,425 | +5.2% |
| 2024 | $5,157 | +9.5% |
| 2023 | $4,709 | +0.4% |
| 2022 | $4,689 | +4.5% |
Year Built: 1961
998 Mercer Drive
Residential
1230 Standish Road
Residential
876 Devenshire Road
Residential
1931 Ship Court
Residential
885 Peppertree Drive
Residential