Property Sale
Sale
$184,000
DeedBook 14901, Page 202
Year Built: 1961
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,368 | +5.2% |
| 2024 | $5,103 | +11.6% |
| 2023 | $4,574 | +0.4% |
| 2022 | $4,554 | +4.5% |
Year Built: 1961
952 Hunt Drive
Residential
985 Cooper Drive
Residential
1226 Bewick Street
Residential
797 Tunney Point Drive
Residential
1199 Hancock Road
Residential