Property Sale
Sale
$280,000
Sq Ft942DeedBook 18728, Page 1106Recorded10/18/2021
Year Built: 1961
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,740 | +5.2% |
| 2024 | $4,506 | +10.3% |
| 2023 | $4,084 | +0.5% |
| 2022 | $4,065 | +4.8% |
Year Built: 1961
943 Hunt Drive
Residential
990 Mercer Drive
Residential
816 Demont Street
Residential
940 Hunt Drive
Residential
1013 Monty Road
Residential