Property Sale
Sale
$44,000
DeedBook 3740, Page 285
Year Built: 1972
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,798 | +11.3% |
| 2024 | $4,311 | -11.0% |
| 2023 | $4,845 | +0.5% |
| 2022 | $4,823 | +4.8% |
Year Built: 1972
1048 Tralee Drive
Residential
1018 Amethyst Drive
Residential
1131 Kenton Drive
Residential
1032 Fischer Blvd
Residential
1947 Pinta Court
Residential