Property Sale
Sale
$250,000
From:
To:
Sq Ft1,861DeedBook 15600, Page 519Recorded7/31/2013
From:
To:
Year Built: 1972
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,153 | +5.2% |
| 2024 | $6,799 | +6.0% |
| 2023 | $6,413 | +0.4% |
| 2022 | $6,385 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1972
112 Yellowbank Road
Residential
6 Birr Court
Residential
1076 Warren Point Road
Residential
129 Yellowbank Road
Residential
522 May Pink Drive
Residential