Property Built
Built
Year Built: 1959
Year Built: 1959
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,474 | +5.2% |
| 2024 | $6,154 | +14.6% |
| 2023 | $5,371 | +0.4% |
| 2022 | $5,347 | +4.5% |
Year Built: 1959
33 Kim Court
Residential
6 Tanager Drive
Residential
551 Signal Lane
Residential
30 Silver Ridge Drive
Residential
478 River Terrace
Residential