Property Sale
Sale
$37,000
DeedBook NaN, Page NaN
Year Built: 1964
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,071 | +5.2% |
| 2024 | $5,771 | +3.6% |
| 2023 | $5,571 | +0.4% |
| 2022 | $5,547 | +4.5% |
Year Built: 1964
30 Silver Ridge Drive
Residential
58 Sutton Place
Residential
33 Kim Court
Residential
306 Lillian Lane
Residential
6 Tanager Drive
Residential