Property Sale
Sale
$219,930
DeedBook 10560, Page 1553
Year Built: 2001
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,726 | +5.2% |
| 2024 | $8,295 | +10.9% |
| 2023 | $7,480 | +0.4% |
| 2022 | $7,447 | +4.5% |
Year Built: 2001
54 Wrangle Brook Road
Residential
1117 South Maplecrest Ct
Residential
1105 South Maplecrest Ct
Residential
62 Sutton Place
Residential
49 Patmas Drive
Residential