Property Sale
Sale
$235,000
Sq Ft1,472DeedBook 17671, Page 1603Recorded11/7/2019
From:
To:
Year Built: 1958
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,310 | +5.2% |
| 2024 | $5,048 | +8.0% |
| 2023 | $4,674 | +0.4% |
| 2022 | $4,654 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1958
45 Cardinal Drive
Residential
24 Winding River Drive
Residential
36 Shady Nook Drive
Residential
45 Cedarwood Drive
Residential
18 Germania Court
Residential