Property Sale
Sale
$49,500
DeedBook 3707, Page 717
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,442 | +5.2% |
| 2024 | $7,075 | +10.4% |
| 2023 | $6,410 | +0.4% |
| 2022 | $6,382 | +4.5% |
Year Built: 1960
20 Wren Place
Residential
20 Germania Court
Residential
33 Karen Court
Residential
21 West Ridge Road
Residential
7 Pine Fork Drive
Residential