Property Sale
Sale
$207,000
DeedBook 12062, Page 100
Year Built: 1967
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,146 | +5.2% |
| 2024 | $4,892 | +9.5% |
| 2023 | $4,469 | +0.4% |
| 2022 | $4,449 | +4.5% |
Year Built: 1967
107 Cardinal Drive
Residential
554 Signal Lane
Residential
31 Pine Hill Road
Residential
537 Runyon Drive
Residential
32 Oakside Drive
Residential