Property Sale
Sale
$140,000
DeedBook 5394, Page 850
Year Built: 1972
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,882 | +5.2% |
| 2024 | $6,541 | +4.2% |
| 2023 | $6,280 | +0.4% |
| 2022 | $6,252 | +4.5% |
Year Built: 1972
121 Walchest Drive
Residential
19 Forest Valley Drive
Residential
12 Forest Valley Drive
Residential
408 Cheyenne Court
Residential
560 River Terrace
Residential