Property Sale
Sale
$272,000
DeedBook 16416, Page 466
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1959
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,703 | +5.2% |
| 2024 | $6,372 | +5.0% |
| 2023 | $6,070 | +0.4% |
| 2022 | $6,043 | +4.5% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1959
66 Shady Nook Drive
Residential
38 Oakside Drive
Residential
9 Morningside Drive
Residential
58 Oak Ridge Parkway
Residential
18 Morningside Drive
Residential