Property Sale
Sale
$113,000
DeedBook 4402, Page 765
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,745 | +5.2% |
| 2024 | $6,412 | +16.3% |
| 2023 | $5,511 | +0.4% |
| 2022 | $5,487 | +4.5% |
Year Built: 1965
24 Pine Hill Road
Residential
5 Williamsburg Court
Residential
491 Lakehurst Road
Residential
351 Cahill Road
Residential
960 Park Crest Road
Residential