Property Sale
Sale
$221,000
Sq Ft1,174DeedBook 17852, Page 528Recorded4/13/2020
From:
To:
Year Built: 1959
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,549 | +5.2% |
| 2024 | $5,274 | +3.0% |
| 2023 | $5,123 | +0.4% |
| 2022 | $5,100 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1959
365 Luane Road
Residential
20 Camelot Drive
Residential
13 Pine View Drive
Residential
395 Bertha Road
Residential
39 Newman Drive
Residential