Property Sale
Sale
$45,000
DeedBook 3696, Page 206
Year Built: 1962
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,758 | +5.2% |
| 2024 | $5,473 | +4.6% |
| 2023 | $5,233 | +0.4% |
| 2022 | $5,210 | +4.5% |
Year Built: 1962
13 Ray Drive
Residential
321 Cokes Drive
Residential
103 Lark Road
Residential
412 Edken Avenue
Residential
41 Oakside Drive
Residential