Property Sale
Sale
$53,050
DeedBook 3772, Page 206
Year Built: 1978
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,497 | +5.2% |
| 2024 | $7,127 | +6.1% |
| 2023 | $6,716 | +0.4% |
| 2022 | $6,686 | +4.5% |
Year Built: 1978
1089 Aspen Drive
Residential
51 Lisa Court
Residential
995 Mulberry Place
Residential
54 Lisa Court
Residential
47 Cypress Road
Residential