Property Built
Built
Year Built: 1980
Year Built: 1980
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $399,892 | +5.2% |
| 2024 | $380,128 | +32.7% |
| 2023 | $286,509 | +0.4% |
| 2022 | $285,251 | +4.5% |
Year Built: 1980
Emerald Apartments
Apartment
2162 Massachusetts
Apartment
Village At Bey Lea
Apartment
100 Kaplan Court
Apartment
Parkway Gardens Apts
Apartment