Property Sale
Sale
$0
DeedBook 4393, Page 210
Year Built: 1961
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,785 | +5.3% |
| 2024 | $6,446 | +14.9% |
| 2023 | $5,611 | +0.4% |
| 2022 | $5,586 | +4.5% |
Year Built: 1961
46 Patrician Drive
Residential
50 Patrician Drive
Residential
328 Hilltop Road
Residential
45 Nanlyn Terrace
Residential
14 Patrician Drive
Residential