Property Sale
Sale
$259,900
DeedBook 11965, Page 5
Year Built: 1971
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,708 | +5.3% |
| 2024 | $5,423 | +13.3% |
| 2023 | $4,789 | +0.4% |
| 2022 | $4,768 | +4.5% |
Year Built: 1971
3 Marbil Avenue
Residential
328 Suburban Drive
Residential
324 Suburban Drive
Residential
1048 Mulberry Place
Residential
79 Curtis Place
Residential