Property Sale
Sale
$500,000
Sq Ft2,416DeedBook 19812, Page 1611Recorded10/8/2024
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,869 | +5.3% |
| 2024 | $6,526 | +22.7% |
| 2023 | $5,318 | +0.4% |
| 2022 | $5,295 | +4.5% |
Year Built: 1950
348 Colonial Drive
Residential
1195 Morristown Drive
Residential
1098 South Maplecrest Ct
Residential
24 Mapletree Road
Residential
313 Hilltop Road
Residential