Property Sale
Sale
$95,000
DeedBook 5212, Page 219
Year Built: 1966
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,565 | +5.3% |
| 2024 | $6,237 | +38.8% |
| 2023 | $4,494 | +0.4% |
| 2022 | $4,474 | +4.5% |
Year Built: 1966
1161 Marlane Road
Residential
14 Bellflower Court
Residential
201 Carol Drive
Residential
1057 Mulberry Place
Residential
101 Crest Road
Residential