Property Sale
Sale
$400,000
DeedBook 12246, Page 883
Year Built: 1972
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,614 | +5.3% |
| 2024 | $8,184 | +8.7% |
| 2023 | $7,529 | +0.4% |
| 2022 | $7,496 | +4.5% |
Year Built: 1972
366 Cokes Drive
Residential
368 Hilltop Road
Residential
317 Hilltop Road
Residential
361 Marc Drive
Residential
398 Dallas Drive
Residential