Property Sale
Sale
$410,000
Sq Ft2,074DeedBook 18965, Page 1145Recorded3/25/2022
From:
To:
Year Built: 1993
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,848 | +5.3% |
| 2024 | $8,406 | +12.2% |
| 2023 | $7,492 | +0.4% |
| 2022 | $7,459 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1993
313 Marc Drive
Residential
1125 South Maplecrest Ct
Residential
51 Violet Court
Residential
173 Lilac Drive
Residential
115 North Curtis Place
Residential