Property Sale
Sale
$185,000
DeedBook 14990, Page 118
Year Built: 1969
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,206 | +5.3% |
| 2024 | $5,896 | +16.6% |
| 2023 | $5,056 | +0.4% |
| 2022 | $5,034 | +4.5% |
Year Built: 1969
356 Hilltop Road
Residential
12 Glenwood Road
Residential
335 Suburban Drive
Residential
201 Suburban Drive
Residential
1134 Brett Place
Residential