Property Sale
Sale
$63,000
DeedBook 4107, Page 54
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,594 | +5.3% |
| 2024 | $7,215 | +19.0% |
| 2023 | $6,063 | +0.4% |
| 2022 | $6,036 | +4.5% |
Year Built: 1970
108 Lonny Court
Residential
112 Palmetto Drive
Residential
364 Colonial Drive
Residential
22 Green Drive
Residential
126 Sun Valley Road
Residential