Property Sale
Sale
$340,000
Sq Ft2,158DeedBook 18220, Page 396Recorded12/22/2020
Year Built: 1969
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,889 | +5.3% |
| 2024 | $7,495 | +16.6% |
| 2023 | $6,430 | +0.4% |
| 2022 | $6,402 | +4.5% |
Year Built: 1969
22 Froriep Lane
Residential
323 Suburban Drive
Residential
354 Ashford Road
Residential
1010 Indian Hill Road
Residential
704 Almeda Drive
Residential