Property Sale
SaleMulti
$606,226
Sq Ft940DeedBook 18773, Page 1757Recorded11/12/2021
Also conveyed in this deed
2 parcelsAlso conveyed in this deed
2 parcelsYear Built: 1986
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,034 | +5.3% |
| 2024 | $2,882 | +52.2% |
| 2023 | $1,893 | +0.4% |
| 2022 | $1,885 | +0.0% |
Also conveyed in this deed
2 parcelsYear Built: 1986
1255 Lakewood Road
Residential
1255 Lakewood Road
Residential
1255 Lakewood Road
Residential
1255 Lakewood Road
Residential
1255 Lakewood Road
Residential