Property Sale
Sale
$100,000
DeedBook 4928, Page 276
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,416 | +5.6% |
| 2024 | $4,183 | -0.6% |
| 2023 | $4,207 | +0.4% |
| 2022 | $4,188 | +0.0% |
Year Built: 1985
870 Burntwood Trail
Residential
432 Burntwood Trail
Residential
1220 Meadowbrook Court
Residential
605 Bent Trail
Residential
302 Bent Trail
Residential