Property Sale
Sale
$230,000
DeedBook 15854, Page 734
Year Built: 1990
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,198 | +5.3% |
| 2024 | $4,939 | -14.8% |
| 2023 | $5,795 | +0.4% |
| 2022 | $5,770 | +0.0% |
Year Built: 1990
163 Impatiens Court
Residential
103 Geranium Court
Residential
202 Muskflower Court
Residential
153 Impatiens Court
Residential
253 Marigold Court
Residential