Property Sale
Sale
$270,000
Sq Ft1,866DeedBook 18594, Page 569Recorded7/23/2021
Year Built: 1990
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,178 | +5.3% |
| 2024 | $4,920 | -16.7% |
| 2023 | $5,903 | +0.4% |
| 2022 | $5,877 | +0.0% |
Year Built: 1990
45 Violet Court
Residential
193 Muskflower Court
Residential
273 Honeysuckle Court
Residential
154 Impatiens Court
Residential
274 Honeysuckle Court
Residential