Property Sale
Sale
$380,000
Sq Ft1,848DeedBook 18778, Page 1257Recorded11/16/2021
Year Built: 1990
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,127 | +5.3% |
| 2024 | $5,821 | +1.9% |
| 2023 | $5,710 | +0.4% |
| 2022 | $5,685 | +0.0% |
Year Built: 1990
182 Muskflower Court
Residential
374 Begonia Court
Residential
276 Honeysuckle Court
Residential
285 Honeysuckle Court
Residential
134 Orchid Court
Residential