Skip to content

181 Mapletree RoadToms River, NJ 08753

Last Sale Date
Nov 14, 2006

Property Information

Block579
Lot9
Qualifier---
CountyOcean
MunicipalityToms River Twp
Tax Map Page68

Building Details

Building Class10
Description1CB
Dwellings1
ZoningR90
Sq Footage1,152
Acreage23.2

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$4,600,000
78%
Improvement Value:$1,314,000
22%
Total Assessment$5,914,000

Sale
$0