Property Sale
Sale
$383,000
From:
To:
Sq Ft2,144DeedBook 16785, Page 152Recorded6/29/2017
From:
To:
Year Built: 1986
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,246 | +5.2% |
| 2024 | $6,888 | -0.5% |
| 2023 | $6,919 | +0.4% |
| 2022 | $6,888 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1986
1051 Evelyn Drive
Residential
710 Vivian Drive
Residential
1044 Evelyn Drive
Residential
610 Dave Marion Road
Residential
241 Constitution Avenue
Residential