Property Sale
Sale
$147,000
DeedBook 4767, Page 902
Year Built: 1984
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,490 | +5.2% |
| 2024 | $7,120 | -4.8% |
| 2023 | $7,477 | +0.4% |
| 2022 | $7,445 | +4.5% |
Year Built: 1984
249 Constitution Avenue
Residential
1009 Roanoke Drive
Residential
914 Roundtree Drive
Residential
164 Mistletoe Court
Residential
208 Doe Road
Residential