Property Sale
Sale
$126,000
DeedBook 5139, Page 470
Year Built: 1993
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,797 | +5.2% |
| 2024 | $8,362 | +14.9% |
| 2023 | $7,280 | +0.4% |
| 2022 | $7,248 | +4.5% |
Year Built: 1993
1015 Vauxhall Road
Residential
1018 Vauxhall Road
Residential
109 Imperato Court
Residential
635 Hugo Drive
Residential
137 Joanna Drive
Residential