Property Sale
Sale
$149,500
DeedBook 10049, Page 432
Year Built: 1978
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,251 | +5.2% |
| 2024 | $6,893 | -1.1% |
| 2023 | $6,971 | +0.4% |
| 2022 | $6,941 | +4.5% |
Year Built: 1978
120 Twin Rivers Drive
Residential
1098 White Oak Court
Residential
96 Eric Court
Residential
18 Turnberry Circle
Residential
38 Turnberry Circle
Residential