Property Sale
Sale
$365,000
DeedBook 14410, Page 1789
Year Built: 1979
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,641 | +5.2% |
| 2024 | $7,263 | -2.8% |
| 2023 | $7,472 | +0.4% |
| 2022 | $7,440 | +4.5% |
Year Built: 1979
710 Vivian Drive
Residential
253 Constitution Avenue
Residential
1044 Evelyn Drive
Residential
80 Friendship Lane
Residential
14 Millen Drive
Residential