Property Sale
Sale
$161,400
DeedBook 5248, Page 931
Year Built: 1995
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,663 | +5.2% |
| 2024 | $8,234 | +14.4% |
| 2023 | $7,199 | +0.4% |
| 2022 | $7,168 | +4.5% |
Year Built: 1995
170 Black Oak Court
Residential
164 Pin Oak Court
Residential
1148 Citta Court
Residential
1084 Old Freehold Road
Residential
1192 Aster Drive
Residential