Property Sale
Sale
$52,500
DeedBook 5287, Page 904
Year Built: 1994
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,451 | +5.2% |
| 2024 | $9,934 | -8.3% |
| 2023 | $10,829 | +0.4% |
| 2022 | $10,782 | +4.5% |
Year Built: 1994
46 Cedar Inn Drive
Residential
416 Washington Street
Residential
680 Michael Drive
Residential
150 Dugan Lane
Residential
774 Hearthstone Drive
Residential