Property Sale
Sale
$48,900
DeedBook 4005, Page 293
Year Built: 1956
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,645 | +5.2% |
| 2024 | $5,366 | +2.8% |
| 2023 | $5,218 | +0.4% |
| 2022 | $5,195 | +4.5% |
Year Built: 1956
124 Haines Road
Residential
751 Northstream Drive
Residential
835 Regency Court
Residential
441 Kingsley Court
Residential
26 East Drive
Residential